Krakov za víkend

Wawel Cathedral-Depositphotos_60178631_original Depositphotos_48315933_original Wieliczka Salt mine-Depositphotos_59921817_original Wawel Royal Castle-Depositphotos_71643901_original
Destinácia: Poľsko, Malopoľské vojvodstvo
Kód zájazdu: 1105515
Cena od: 93,84 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Eurovíkendy

Výber termínu

04.12.2021 2 dni Last Minute 93,84 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Úvod:
2-dňový zájazd

Perex:
Obľúbený zájazd Poklady Krakova a okolia teraz už aj v kratšej, intenzívnejšej verzii. Za jeden víkend si pripomenieme hrôzy Osvienčimu, necháme sa uniesť nádhernou tehlovou architektúrou bývalého hlavného mesta Poľska a na záver nás čaká nádhera pod zemou - soľná baňa Wieliczka, ktorú baníci pretvorili na umelecké dielo.


Program:

1. deň:
Odchod z Bratislavy v skorých ranných hodinách. Príchod do mesta Osvienčim. Prehliadka koncentračných táborov Auschwitz I a II s miestnym sprievodcom. Následne presun do Krakova, do kráľovského zámockého komplexu Wawel, kde si pozrieme katedrálu a kráľovské hroby. Individuálne voľno, odchod na ubytovanie.

2. deň:
Po raňajkách pešia prehliadka mesta Krakov. Presunieme sa na Hlavné námestie, ktoré má neuveriteľných 40 000 m2 a je plné významných pamiatok. Následne sa vydáme do neďalekej Wieliczky, nádherne zdobenej soľnej bane, ktorá figuruje aj na zozname svetového dedičstva UNESCO. Prehliadka trvá cca 3 hodiny. Odchod na Slovensko, príchod vo večerných hodinách.


Ubytovanie:
1x v hoteli 3*

Stravovanie:
1x raňajky

Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom, ubytovanie s raňajkami v hoteli 3*, vstup do Osvienčimu,  sprievodcu CK.

Celková cena nezahŕňa:
Doplatok za 1/1 izbu 25 EUR, za miesto v prednej časti autokaru 7 EUR, ostatné vstupy, cestovné poistenie.

Poznámka:
Garantovaný zvoz/rozvoz po trase BA, TT, PN, NM, TN, PB, ZA je v cene. Zmena programu vyhradená.

Doprava:
Autokarová

Generované systémom ProfiTour