Lindos Imperial Resort & Spa

Destinácia: Grécko, Rhodos, Kiotari
Kód zájazdu: 1123048
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Lindos Imperial Resort & Spa

piesočnato-kamienková pláž detská postieľka TV tobogan, šmýkačka kaderníctvo miniklub volejbal wellness, spa fitness centrum stolný tenis tenis aquapark internet, WiFi plážový servis detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 4 km

Perex:
Hotelový komplex s kvalitnými službami v nádhernej záhrade s výhľadom na more zaručuje komfort a perfektnú dovolenku aj pre rodiny s deťmi.

Poloha:
Pri piesočnatej – štrkovej pláži v stredisku Kiotari s nákupnými možnosťami, 4 km od mestečka Lindos a 50 km hlavného mesta Rodos.

Vybavenie a služby hotela:
vstupná hala s 24 hodinou recepciou, Wi-Fi, klimatizácia, hlavná (bufetová), Italian (a la carte), Greek (a la carte), mexická (a la carte), ázijská (a la carte), za poplatok masáže a procedúry, wellness centrum, kozmetika, kaderníctvo, vonkajšie bazény, 1 vnútorný bazén, 3 tenisové kurty, minifutbal, plážový volejbal, stolný tennis, fitnes centrum.


Ubytovanie:
balkón alebo terasa, klimatizácia, mramorová kúpeľňa, LCD TV, chladnička, Wi -Fi ( zdarma ), trezor, rádio, sušič vlasov
TYPY IZIEB: 
Izba Superior (27 m2, pre 2-3 osoby, výhľad do záhrady alebo na more) • Izba Superior so súkromným bazénom (27 m2, pre 2 osoby, terasa na slnenie so vstupom do vlastného bazéna s výhľadom do záhrady) •  Rodinné izby  (30 m2, pre 2-4 osoby, miestnosť oddelená dverami, balkón alebo terasa s výhľadom do záhrady alebo more) a ďalšie typy izieb a suít


Reštaurácie:
Hlavna (bufetová), Italian (a la carte), Greek (a la carte), mexicka (a la carte), azijska (a la carte).


Stravovanie:
polpenzia, za doplatok all inclusive

All Inclusive:
raňajky (07:00 - 11:00 h.), obedy (12:30 - 14:30h.) a večere (19:00 - 22:00h.) formou bufetových stolov, alko a nealko nápoje (10:00 - 00:00h.), poobedné občerstvenie (12:00 - 16:30h.), kava, čaj.


Pláž:
piesočnato – štrková pláž v stredisku Kiotari, slnečníky a lehátka zdarma


Pre deti:
detský bazén, aquapark a tobogány, miniclub, detská postieľka.

Celková cena zahŕňa:
Leteckú dopravu, 7x (resp. 10x, 11x, 14x) ubytovanie, polpenzia ( resp. za doplatok all inclusive), poistenie insolventnosti, delegáta CK, servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery), palivový príplatok.

Celková cena nezahŕňa:
Pobytovú taxu, komplexné cestovné poistenie – viac informácií v CK.
Pobytová taxa – platí sa na mieste v ubytovacom zariadení, zväčša prvý alebo posledný deň pobytu. Jej výška závisí od kategórie ubytovania, pričom sa pohybuje vo výške 0,50-4,00 EUR/izba/deň. Aktuálna sadzba bude známa po 1.1.2019 a bude uvedená v písomných informáciách k zájazdu.

Generované systémom ProfiTour