Víkend vo vianočnej Budapešti s možnosťou oddychu v zážitkových kúpeľoch

Destinácia: Maďarsko, Budapešť
Kód zájazdu: 1206650
Cena od: 109 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Eurovíkendy
Advent

Výber termínu

18.12.2021 2 dni Last Minute 109 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Popis a program zájazdu:
Navštívte pompéznu Budapešť v čase adventu, vychutnajte si preslávené a chutné kulinárske maďarské špeciality, túlajte sa historickým centrom mesta a navštívte jeden z najväčších krytých aquaparkov a zážitkových kúpeľov Európy.

Program zájazdu :
1.deň :
odchod v ranných hodinách z jednotlivých nástupných miest. Po príchode do Budapešti si prehliadnete najvýznamnejšie historické  skvosty tejto nádhernej maďarskej metropoly: Budínsky hrad, Baziliku sv. Štefana, Operu a Parlament,...
Po prehliadke sa môžete tešiť na vychýrené budapeštianske vianočné trhy, kde Vás budú vábiť vynikajúce langoše, voňavé trdelníky, klobásky a chutné halászlé, varené vínko, cigánska pečienka, pochúťky z domácej kuchyne a nebude chýbať ani pohár vareného vínka.
Centrom vianočnej pohody sa stáva práve námestie Vörösmarty tér, kde na Vás bude dýchať magické adventné čaro v spojení s kulinárskymi špecialitami. 
Individuálne voľno na vianočných trhoch, nákupy, návšteva kaviarní, reštaurácií, vianočných trhov. Vo večerných hodinách odchod na hotel, kde sa ubytujete. Nocľah.


2.deň :
po raňajkách vás čakajú dve možnosti. Môžete sa túlať ulicami vianočnej Budapešti s naším sprievodcom, alebo využijete príjemný oddych a relax na mieste, kde sa budete cítiť ako na trópoch : vlny, palmy, tobogany, zážitkové bazény a mnoho lákadiel pre malých aj veľkých. To je Aquaworld v Budapešti, jeden z najväčších krytých aquaparkov a zážitkových kúpeľov Európy.
Nájdete tu bazén s umelými vlnami, ojedinelý surfovací bazén pripomínajúci atmosféru prímorských dovoleniek,  plavecký bazén, bazén s umelými vlnami. Nechýba tu ani saunový svet pre osvieženie tela a duše.  Odchod na Slovensko cca o 17:30 hod.. 

Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.

Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu
služby overeného sprievodcu
1 x ubytovanie v 3* hoteli
1 x raňajky
prehliadku Budapešti
poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
príplatok za jednolôžkovú izbu 25 € /osoba/noc
cestovné poistenie A1 PANDEMIC - 4 € / deň
obojsmerná miestenka 7 € /osoba ( môžete si prednostne vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...)
vstupné do aquaparku - cca 21 € /osoba, 17 € /študenti, 10 € /deti 3-14 rokov
vstupné Tropicárium - 2300 HUF / dospelá osoba, 1700 HUF / deti od 4-18 rokov
nástupné miesta a príplatky :
Bratislava 0 €
Sereď 8 € ( garantovaný zvoz)
Trnava 8 € (garantovaný zvoz)
Nitra 8 € (garantovaný zvoz)
Všetky nástupné miesta budú realizované.


Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.

Budapešť

Generované systémom ProfiTour