Sultan of Dreams

Destinácia: Turecko, Manavgat (Side), Kizilot
Kód zájazdu: 1232942
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Sultan of Dreams

TV minifutbal nákupná pasáž lekárska služba šípky petanque, bocca tobogan, šmýkačka nechtové štúdio diskotéka miniklub konferenčná miestnosť volejbal turecké kúpele, hammam sauna fitness centrum animačný program stolný tenis aquapark vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž detské ihrisko stráženie detí detské animácie detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 17 km
Vzdialenosť od letiska: 80 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Poloha:
priamo pri súkromnej piesočnatej pláži, od centra historického mesta Side je vzdialený len 17 km a dostanete sa tam krátkou jazdou miestnou dopravou. Od medzinárodného letiska v Antalyi je hotel vzdialený 80 km.

Popis hotela:
moderný, prázdninový hotelový rezort je situovaný v udržiavanej záhrade priamo pri pláži. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie a bol postavený v roku 2013. Rozsiahly hotelový areál ponúka množstvo aktivít. V hoteli je možné využívať široké spektrum služieb a rodiny s deťmi určite ocenia Aquapark s ôsmimi šmýkačkami.

VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
vstupná hala s recepciou, zmenáreň, výťah, hlavná hotelová reštaurácia, 2 á la carte reštaurácie (rezervácia na mieste za poplatok 5,- EUR/ os) , niekoľko barov, dva bazény, detský bazén, Aquapark, detské ihrisko, fitnescentrum, sauna, turecké kúpele, knižnica, hotelová diskotéka, detský mini klub, nákupná pasáž, pedikúra- manikúra, lekár, TV miestnosť, konferenčná miestnosť.

Ubytovanie:
Typy izieb:
• moderné, štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 – 2 prísteliek (rozkladacia sedačka – kreslo) orientované do areálu
• moderné, dvojlôžkové klimatizované izby orientované na morskú stranu alebo s bočným výhľadom na more s možnosťou 1 – 2 prísteliek (rozkladacia sedačka – kreslo)
• Rodinné izby (dve oddelené izby) na vyžiadanie.
Vybavenie:
klimatizácia, kúpeľňa, sociálne zariadenie, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, trezor (za poplatok), mini bar (voda v rámci ultra all inclusive), balkón.

Stravovanie:
ultra all inclusive - v hoteli aj na pláži, raňajky v čase 07:00 – 10:00 hod., obedy a večere sú formou bohatých a chutných bufetových stolov. Obed v čase 12:30 – 14:30 hod., popoludňajšie občerstvenie – snack (pizza, hranolky, hamburger, šaláty) v čase 12:30 – 15:30 hod., káva a čaj v čase 16:30 – 17:00 hod., večera v čase 18:30 – 21:00 hod., neskoré občerstvenie v čase 22:00 – 02:00 hod. Zmrzlina v čase obeda a večere. Nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej aj importovanej výroby v čase 10:00 – 24:00 hod. (čerstvé ovocné šťavy a turecká káva za poplatok). Presný rozpis ultra all inclusive dostanú hostia po príchode do hotela. Zmena vyhradená.

PLÁŽ
piesočnatá pláž s prímesou drobných kamienkov a pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky a ležadlá pri bazénoch aj na pláži sú zadarmo. Výmena plážovej osušky zadarmo.

INTERNET
štandardné Wi-Fi pripojenie je zadarmo v celom rezorte, zrýchlený pevný internet za poplatok

Šport a zábava:
v rámci ultra all inclusive: vonkajšie bazény s Aquaparkom, detské ihrisko, šípky, šach, boccia, stolný tenis, plážový volejbal, fitnescentrum, vodné pólo, mini futbal, sauna, mini klub pre deti (4-12 rokov), mini diskotéka, denné a večerné športové a kultúrne animácie pre deti i dospelých. Služby za poplatok: masáže a parný kúpeľ, manikúra a pedikúra, kaderníctvo, služby lekára, vodné športy, fotografické centrum, vodné športy na pláži, fakultatívne výlety, detská pestúnka, nákupná pasáž.

OFICIÁLNE HODNOTENIE *****

Základná cena zahŕňa:
- 7x ubytovanie s ultra all inclusive,
- letenka na trase Košice - Antalya - Košice,
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy),
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

Základná cena nezahŕňa:
- servisný poplatok pre dieťa do 2 rokov  69,00 € osoba nad 2 roky
 - komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 PANDEMIC: 4,00 € / osoba / deň

Dostupné výlety

Generované systémom ProfiTour