Zante Park

Destinácia: Grécko, Zakynthos, Laganas
Kód zájazdu: 1284646
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Zante Park

aromaterapia kaderníctvo jacuzzi, vírivka masáž sauna wellness, spa fitness centrum

Exkluzívna týždňová dovolenka v hoteli Zante Park 5***** s All-Inclusive letecky z Bratislavy. Niekde medzi idylickou prírodnou krajinou a nekonečným turistickým ruchom vás čaká vrcholný zážitok z ubytovania v Laganas na Zakynthose, ktorý zažijete v Zante Park Resort & Spa.

Zante Park Resort & Spa sa nachádza v očarujúcej zátoke Laganas a má širokú škálu služieb a balíčky all inclusive, ktoré uspokoja aj toho najnáročnejšieho návštevníka, pretože nesú punc renomovaného reťazca Best Western. Vďaka svojej vynikajúcej polohe je ideálnym východiskovým bodom pre spoznávanie ostrova, pretože odtiaľto môžete prechádzať nádhernými morskými cestami a kochať sa pozoruhodným prírodným bohatstvom tejto oblasti. Zante Park Resort & Spa je synonymom pohodlného pobytu s dotykmi luxusu. Má 140 luxusných izieb a apartmánov. Zrenovované zariadenie ponúka návštevníkovi dovolenku snov plnú wellness poznámok. Vyskúšajte v našej reštaurácií vynikajúce stredomorské chute, relaxujte v jednom z barov alebo si doprajte osviežujúci osobný zážitok. Spolu s luxusnými zariadeniami dbáme na to, aby všetky naše zariadenia a služby boli ohľaduplné k životnému prostrediu, pretože naším prvoradým cieľom je chrániť a vyzdvihovať prírodné bohatstvo oblasti, čo dokazuje aj naše ocenenie medzinárodnou značkou kvality GreenKey.
V našom hoteli uplatňujeme jednoduché postupy zamerané na znižovanie energetických strát, šetrenie vodných zdrojov, správne nakladanie s odpadom, informácie a povedomie o ochrane životného prostredia, najmä korytnačky kareta, ktorá skrášľuje záliv Laganas.

Ubytovanie:
Pripravte sa na jedinečný zážitok z ubytovania v prostredí vysokej estetiky a výnimočných prírodných krás v známej oblasti Laganas na ostrove Zakynthos. V Zante Park Resort & Spa sa harmonicky kombinuje komfort a cenovo dostupný luxus a relaxácia návštevníka je naším najvyšším cieľom.
140 kompletne vybavených a nádherne zariadených izieb v hoteli Zante Park Resort & Spa je navrhnutých tak, aby vyhovovali potrebám každého hosťa a poskytovali mu pokoj, ktorý hľadá počas svojej dovolenky, prostredníctvom kompletného balíka zariadení a vynikajúcich služieb.
ŠTANDARDNÁ IZBA V HLAVNEJ BUDOVE
Naše naladenie je vyjadrené prostredníctvom pohodlných a moderne zariadených izieb. Izby Standard sú moderné zariadené v žiarivých farbách a majú manželskú posteľ alebo posteľ veľkosti king. Kúpeľňa je krásne maľovaná a mramorová. Okrem toho je možné prepojiť dve miestnosti so spojovacími dverami.
IZBA SUPERIOR V HLAVNEJ BUDOVE
Superior pohodlné a moderne zariadené izby, ktoré kombinujú širokú škálu zariadení s osobnými službami a sú pripravené tak, aby ponúkli kompletný pobyt s dávkou luxusu. Izby Superior majú moderný nábytok s elegantnými tkaninami v teplých tónoch, ktoré vytvárajú príjemnú atmosféru zaliatu prirodzeným svetlom. Izby Superior majú posteľ veľkosti king alebo 2 oddelené postele a zariadený balkón alebo terasu. Kúpeľňa je krásne maľovaná a mramorová.
IZBA DELUXE V HLAVNEJ BUDOVE
Používa dynamické kontúry, textúry, celú škálu farieb. Luxusné izby sú koncipované tak, aby sa kombinovalo pohodlie, luxus a zmysel pre intimitu. Majú posteľ veľkosti king a zariadený balkón alebo terasu. Kúpeľňa je krásne maľovaná a mramorová.
SUPERIOR EXECUTIVE ISLAND SUITE
Priestranné suity ponúkajú celý rad zariadení, ktoré sú sprevádzané vysokými štandardmi kvality a sú špeciálne navrhnuté tak, aby ste zažili príjemný a nezabudnuteľný pobyt. Dynamická línia a charakteristika estetiky so sladkým pocitom tepla rozptýleným v priestore. Suita Superior je veľká s posteľou king, samostatným obyvateľom a terasou s relaxačným výhľadom na hotelový bazén. Kúpeľňa je priestranná a kompletne vybavená vaňou i mramorovou úpravou.
SUITA DELUXE V HLAVNEJ BUDOVE
Jemné línie v kombinácii s farebnými vzormi, funkčnosťou a pohodlím sú prvkami, ktoré charakterizujú naše rodinné izby. Všetky suity sú vyzdobené v elegantnom a luxusnom štýle s veľkým bazénom s kráľovským stĺpikom a priestranným balkónom na terase s relaxačným výhľadom na hotelový bazén. Kúpeľňa je krásne maľovaná a mramorová.
SUITA JUNIOR
Tu je moderná estetika harmonicky zmiešaná s pôvabom klasickej krásy a návštevníkom bude navodzovať auru tepla. Má veľkú spálňu s posteľou king, samostatnú izbu s jednolôžkom a zariadeným balkónom alebo terasou. Kúpeľňa je krásne maľovaná s mramorovou úpravou.
SUITA SWIM UP JUNIOR
Tu je moderná estetika harmonicky zmiešaná s pôvabom klasickej krásy a návštevníkom bude navodzovať auru tepla. Má veľkú spálňu s posteľou king, samostatnú izbu s jednolôžkom a zariadeným balkónom alebo terasou. Kúpeľňa je krásne maľovaná s mramorovou úpravou.
RODINNÁ SUITA JUNIOR
Tu je moderná estetika harmonicky zmiešaná s pôvabom klasickej krásy a návštevníkom bude navodzovať auru tepla. Má veľkú spálňu s posteľou king, samostatnú izbu s jednolôžkom a zariadeným balkónom alebo terasou. Kúpeľňa je krásne maľovaná s mramorovou úpravou.
IZBA EXECUTIVE JACUZZI
Pohodlné a moderne zariadené izby ponúkajúce celý rad zariadení a služieb určené pre príjemný a nezabudnuteľný pobyt. Izby Executive Jacuzzi sú vybavené posteľou king alebo oddelenými lôžkami a majú zariadený balkón alebo terasu s vírivkou. Kúpeľňa je krásne zariadená.
IZBA EXECUTIVE DELUXE
Jemné línie, hladké tvary a skupiny doplnkov nájdete v týchto moderne zariadených izbách, ktoré tiež poskytujú široké spektrum zariadení a služieb spolu s vysokými štandardmi Izby Executive Deluxe sú štýlizované tak, aby kombinovali pohodlie, luxus a intimitu. Majú impozantnú posteľ veľkosti queen alebo king a zariadený balkón alebo terasu. Kúpeľňa je krásne zariadená.
IZBA EXECUTIVE
Pohodlné a moderne zariadené izby ponúkajúce celý rad zariadení a služieb spolu s vysokými a štandardmi kvality určené pre príjemný a nezabudnuteľný pobyt. Izby Executive sú vybavené posteľou king alebo 2 oddelenými posteľami a majú zariadený balkón alebo terasu. Kúpeľňa je krásne zariadená.
RODINNÁ SUITA DELUXE V HLAVNEJ BUDOVE
Hľadáte luxusný rodinný zážitok? Textílie v rôznych farbách sa používajú na vytvorenie luxusnej kuchyne, kde nájdete širokú škálu vysoko kvalitných výrobkov. Sú zariadené vo veľkom štýle, majú veľkú spálňu s posteľou king a nádherný výhľad na hotelový bazén. Kúpeľňa je krásne maľovaná a mramorová.
IZBA SUPERIOR SO SÚKROMNÝM BAZÉNOM V HLAVNEJ BUDOVE
Moderne zariadené izby Superior Vám poskytne pohodlie a luxusné vybavenie v osviežujúcom priestore, ktorý je charakteristický teplými farbami a je navrhnutý tak, aby Vám ponúkol nezabudnuteľný pobyt. Majú veľkú spálňu s posteľou veľkosti kráľa alebo dvoma veľkými samostatnými posteľami. Kúpeľňa je kompletne vybavená vaňou a všetkým potrebným pre pohodlný pobyt.
IZBA EXCLUSIVE SO SÚKROMNÝM BAZÉNOM V HLAVNEJ BUDOVE
Dynamické línie, textúry, exkluzívne vzory s jednoduchým podkladom, ktorý je možné použiť v širokej škále farieb. Izby exclusive sú koncipované tak, aby kombinovali pohodlie, luxus a zmysel pre intimitu. Majú posteľ veľkosti king a zariadený balkón alebo terasu. Kúpeľňa krásne maľovaná a mramorová.
IZBA DELUXE SO SÚKROMNÝM BAZÉNOM V HLAVNEJ BUDOVE
Dynamické línie, textúry, exkluzívne vzory s jednoduchým podkladom, ktorý je možné použiť v širokej škále farieb. Izby exclusive sú koncipované tak, aby kombinovali pohodlie, luxus a zmysel pre intimitu. Majú posteľ veľkosti king a zariadený balkón alebo terasu. Kúpeľňa krásne maľovaná a mramorová.
RODINNÁ SUITA DELUXE SO SÚKROMNÝM BAZÉNOM V HLAVNEJ BUDOVE
Aký je rozdiel medzi luxusným a súkromným bazénom? Choďte do Zante Park Resort & Spa a vyberte si jednu zo suít. Jemné textúry a nádherné farby Vás budú sprevádzať, zatiaľ čo naše vynikajúce služby Vás nadchnú. Táto luxusná suita má najväčšiu plochu s posteľou king a 2 samostatné suity. Kúpeľňa je krásne maľovaná a mramorová.

Uvedená cena je konečná a zahŕňa kompletnú cenu pre jednu osobu v základnej dvojlôžkovej izbe, pri obsadení dvoma dospelými osobami.


Program zahŕňa: All-Inclusive
Stravovanie:
Ponorte sa do úplného relaxačného zážitku s pozadím pôsobivého ostrova, zakynthiánskych obrazov, ochutnajte tradičné recepty zdobené gastronomickými prekvapeniami a užite si každý okamih vášho dňa v Zante Park Resort & Spa.
V Zante Park Resort & Spa sa zoznámite so špeciálnymi kulinárskymi špecialitami, ktoré Vás zavedú do zvodného sveta vôní, chutí a zmyslov.
Reštaurácia Windows
Pripravte sa na čarovný výlet do sveta stredomorských chutí prostredníctvom receptov našej reštaurácie, ktorá Vás nadchne svojimi lahodnými kombináciami.
V reštaurácii Windows si môžete vychutnať miestne pochúťky, iné i medzinárodné jedlá pripravené z chutí a najčistejších surovín s výhľadom na krištáľovo čistú vodu bazéna. Denne Vám ponúkame bohaté raňajky, obedy a večere formou bufetu, zatiaľ čo Váš gastronomický zážitok obohatíme o tematické večery a výber vybraných vín z miestnej zakynthianskej vinice.
Snack bar pri bazéne La Palma
Oáza chladu pri bazéne v Zante Park Resort & Spa Vás privíta lahodnými kokteilmi, čerstvými džúsmi, zmrzlinou, studeným a teplým občerstvením až do neskorého popoludnia. V snack bare La Palma pri bazéne sa kvalita chutí zhoduje s relaxačnou aurou Iónskeho mora.
Vyberte si ľahké jedlo z kreatívneho a la carte menu nášho šéfkuchára a relaxujte v bare po ponorení do bazéna alebo si užite krásny letný večer s výhľadom na našu sviežu záhradu.
Hlavný bar
Horúcim miestom nášho hotela je hlavný bar, ktorý kombinuje atmosféru salónika a modernú estetiku a stane sa Vašim obľúbeným miestom od rána do neskorej noci.


Spa & Wellness
Služby poskytované v našom hoteli sa zameriavajú na vytúženú rovnováhu, ktorú naši hostia hľadajú počas svojho pobytu v Zante Park Resort & Spa. Aktivujte svoj metabolizmus návštevou posilňovne, posilnite svoje telo a buďte v kondícii. Doprajte si pokojnú silu našej sauny, vírivky eventuálne si doprajte kúpeľné procedúry.
Sauna a vírivka
Naša potreba splniť požiadavky našich zákazníkov sa odráža vo všetkých našich službách, a preto sa do popredia dostáva Vaša potreba odpočinku a pohody. V našom hoteli nájdete špeciálne navrhnutý priestor so saunou a vírivkou, kde si môžete oddýchnuť telo i myseľ.
Liečby
Doprajte si nezabudnuteľný omladzujúci zážitok z masáže alebo blahodarného ošetrenia tváre alebo tela v našom špeciálne navrhnutom priestore.
Náš hotel poskytuje aj kadernícke služby.
Telocvičňa
Cez prázdniny sa udržiavajte v pohodlí vďaka hotelovej posilňovni, ktorá je vybavená najmodernejšími zariadeniami a zaisťuje Vám pohodlie pri každodennom cvičení.
Kúpeľné ponuky
Aromaterapeutická masáž
Relaxačná masáž celého tela a tváre s prírodným marhuľovým olejom a výťažkami z aromatických rastlín a bylín s liečivými schopnosťami. Zmierňuje bolesti hlavy, migrény a dodáva energiu, uvoľňuje endorfíny, hormóny šťastia.


Doprava: 
• letecky z Bratislavy na Zakynthos späť
• transfer z letiska na hotel a späť

Program zájazdu:
1. deň:
Odletíte z Bratislavy, po prílete transfer na hotel a ubytovanie v hoteli.
2. - 7. deň:
Budete mať osobné voľno, v ktorom sa môžete vybrať na niektorý z fakultatívnych výletov.
 8. deň:
Odhlásite sa z ubytovania, a v čase po odlet na Slovensko budete mať voľný program.

Ak sa budete chcieť zúčastniť niektorého z fakultatívnych výletov, stačí sa dohodnúť s našim delegátom. Počas zájazdu môžete využiť rozmanité fakultatívne výlety.


V cene je zahrnuté:
• spiatočná letenka Bratislava - Zakynthos - Bratislava vrátane všetkých poplatkov
• 7x noc v hoteli, štandartná izba v hlavnej budove (v ponuke aj 3-lôžkové a 4-lôžkové izby), vlastné sociálne zariadenie
• all-inclusive
• transfer z letiska na hotel a späť
• slovensky / česky hovoriaci delegát
• dieťa 0-12 r. zdarma na prístelke s 2 platiacimi osobami v dvojlôžkovej izbe (platí len sumu 300 € za letenku)
• zákonné poistenie v znení zákona č. 170/2018 Z. z. 

V cene nie je zahrnuté: 
• príplatok za jednoposteľovú izbu (700 € na celý zájazd)
• komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť sa cez CK za zvýhodnených podmienok v poisťovni UNIQA: 2,80 € / deň do 70 rokov, 3,80 € / deň nad 70 rokov)
• pobytová taxa

UPOZORNENIE: Pri leteckých zájazdoch sú letenky kupované na konkrétne meno. Letecké spoločnosti nepovoľujú dodatočnú zmenu mena. Po zadaní objednávky  už nie je možná zmena mena, alebo osoby za inú. Zákazník je tiež zodpovedný za zadanie správneho mena, presne tak ako ho má uvedené na cestovnom doklade.

Generované systémom ProfiTour