Evenia Rocafort

Destinácia: Španielsko, Katalánsko (Barcelona), Barcelona
Kód zájazdu: 1351392
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Evenia Rocafort

TV práčovňa, čistiareň nákupná pasáž chladnička,minibar konferenčná miestnosť parkovisko trezor internet, WiFi klimatizácia
Poloha:

3-hviezdičkový Hotel Evenia Rocafort sa nachádza v Eixample v Barcelone, blízko staníc metra Rocafort a Poble Sen, vďaka, ktorému sa rýchlo a jednoducho dostanete k hlavných turistických atrakciám a obchodných centrám. Je len pár minút od námestia Plaza Espana, medzinárodného obchodného centra Faire a hory Montjuic. Hotel je od Pl. Espanya vzdialený 10 min. peši.


Služby hotela:

24 hod. služby recepcie, upratovanie, viacjazyčný personál, bezplatné WiFi internet. pripojenie, internetový kútik, izbová služba, prepážka s turistickými informáciami, služba rezervácie vstupeniek, práčovňa, fax. a kopírovacie služby, obchodné centrum, 2 výťahy, klimatizácia, zariadenia potrebné na organizáciu stretnutí a banketov s 2 zasadacími miestnosti a A / V zariadením, bezpečné boxy, úschovňa batožín, noviny k dispozícii, platené súkromné parkovisko s rezerváciou.


Ubytovanie:

Hotelové izby: dvojlôžkové, moderné izby s jemnými pastelovými tónmi, závesy a textílie teplých farieb, drevený nábytok, komfort pre vaše pohodlie; vybavenie izieb zahŕňa klimatizáciu, zvukovú izoláciu, kúpeľňu s vaňou/sprchou, vybavenie a sušič na vlasy, zadarmo WiFi internet, TV s plochou obrazovkou, telefón, stôl a stoličku, mini chladničku a trezor.


Stravovanie:

Možnosť stravovania: bez stravy, raňajky
Raňajky sú podávené formou bufetu.


Doprava:

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov ako aj transfer z letiska do mesta a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.


Cena zahŕňa:

letecká doprava, letiskové poplatky a príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do mesta a späť, poistenie insolventnosti


Cena nezahŕňa:

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, vstupy (múzeá a pamiatky), miestna taxa 0,75-2,50 €/osoba/noc (podľa kategórie hotela)


Doporučený program:

Je na Vás ako strávite voľné chvíle. My Vám doporučujeme nasledovný program:
1.deň - Prílet do Girony. Transfer do Barcelony na stanicu Estació Nord. V prípade príletu na letisko v Barcelone transfer do mesta na Pl. Espanya. Následne metrom do hotela. Individuálny program podľa času príletu.
2.deň – Prehliadka mesta: Park Güell, Sagrada Família, palác Palau de la Musica, Katedrála sv. Eulálie, námestie Placa del Rei, Múzeum Picasso a kostol Santa Maria Del Mar.
3.deň - Prehliadka mesta: Avinguda Diagonal, Casa Milá, Casa Batlló, Casa Amatller, Casa Lleón Morena, Placa de Catalunya, najrušnejšia ulica La Rambla, trhovisko La Boquería, pokojné námestie Placa Reial, palác Palau Guell a Pamätník Krištofa Kolumba. Ak toho nebudete mať dosť tak môžete navštíviť L´Aquárium.
4.deň - Navštívte vrch Montjuic, jeho vstupnú bránu námestie Placa d´Espanya, palác Palau Nacional, magickú fontánu, skanzen „Španielskej dediny“, športový komplex Anella Olimpica a Montjuické záhrady. Ak Vám to nebude stačiť v tejto oblasti sa nachádzajú rôzne múzeá alebo môžete navštíviť park Pedralbes. 
5.deň - Individuálny program podľa času odletu. Transfer zo stanice Estació Nord/ Pl. Espanya na letisko. Odlet z Girony/Barcelony.
V prípade pobytu na 4 dni/3 noci odporúčame vynechať program 4. dňa.Generované systémom ProfiTour