Kaviarenská Viedeň

Kaviarenská Viedeň, poznávací zájazd Kaviarenská Viedeň, poznávací zájazd Kaviarenská Viedeň, poznávací zájazd Kaviarenská Viedeň, poznávací zájazd
Destinácia: Rakúsko, Viedeň, Viedeň (Wien)
Kód zájazdu: 1323485
Cena od: 83 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Jednodňové zájazdy
Gastro

Výber termínu

06.09.2024 1 deň First Minute 83 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Úvod:
1-dňový autokarový zájazd

Úvod:
Čo poviete na sladký deň vo Viedni? Celkom netradične spoznajte Viedeň cez tie najsladšie rakúske potešenia od honosnej kaviarne Landtmann, Damel a Sacher. Aj tie najstaršie ako Hawelka, či Serl sú originálne a elegantne šik. Najslávnejšia Café Central, či kaviareň v najdrahšom hoteli Imperial vás prenesú do lákavého sveta, kde sa budete cítiť neobyčajne povznesene.

1. deň:
Dnešný výlet nás zavedie po najkrajších kaviarňach rakúskej metropoly. Niektoré si predstavíme počas prehliadky mesta ako honostnú Café Landtmann s množstvom populárnych osobností súčasnosti, o originál torty súperiace kaviarne Demel a Sacher, starobylé kaviarne Hawelka, Sperl a Frauenhuber . Ochutnáme tradičný viedenský Melange v najslávnejšej kaviarni Café Cenral či vkusnej Café Vollpension, nenecháme si utiecť kúsok Imperialtorty v najdrahšom hoteli Imperial či zmrzlinové marhuľové knedlíky v slávnej zmrzlinárni Tichy. Po skončení prehliadky a ochutnávok návrat do Bratislavy.

Stravovanie:
Ochutnávky.

Poznámka:
Zmena programu vyhradená.

Doprava:
Autokar.

Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom. Najznámejšiu Imperial tortu, café Melange, knedlíky Tichy. Sprievodcu CK SATUR.

Celková cena nezahŕňa:
Doplatok za miestenku. Vstupy. Ostatné ochutnávky. Cestovné poistenie.

Viedeň


Generované systémom ProfiTour